
238 / 373
supéér, škoda, že maj tchánovci slepice a tak nám ty obaly nepřebejvaj ☹
20. lis 2013
andelkaprdelka
autor@mates22 noo a já sem si obaly schovávala a muž mi je spálil v kotli 😀
20. lis 2013
ach ti chlapi 😀 😀 😉
20. lis 2013

supéér, škoda, že maj tchánovci slepice a tak nám ty obaly nepřebejvaj ☹
@mates22 noo a já sem si obaly schovávala a muž mi je spálil v kotli 😀
ach ti chlapi 😀 😀 😉
😀 hihi tak to je dobrý 😀