icon
245 / 373
krásná dekorace....
avatar

z ceho si myslis ze jsou delane ty svicky?

5. lis 2012
avatar

@dilemma myslím, že z papíru...jenom postříbřené....

5. lis 2012
avatar

@andelkaprdelka ja jen myslela jestli to neni z necehojinyho..😀 dekuji🙂

5. lis 2012