
293 / 373
jak na úžasný jedlý vánoční stromeček?? hravě :-)
To je nádherný nápad 🙂
13. lis 2012
andelkaprdelka
autor@macinka84
@tesssay nádhera že??? no já pořád pátrala po tom, jak to tam drží....a už víím...áách....
13. lis 2012
13. lis 2012
Opravdu nadhera!!! Mas tu obrovskou spoustu veci!!! Diky 😉 @andelkaprdelka
13. lis 2012
andelkaprdelka
autor@macinka84 děkuji moc...jsem ráda, že se líbí....
13. lis 2012
ten je nádherný
13. lis 2012
to je super!!
13. lis 2012
to je vtipný!!
13. lis 2012
perfektní nápad a hlavně, že se to dá sežrat ; )
23. lis 2012
to je super,ale tak jenom pro mě a Niku z ovoce,pro Martina a Elišku by se hodilo spíš z uzenin 😀
5. pro 2012
Božské. Že bych se taky pochlapila? 😀
4. pro 2013
To chci na stedrovecerni tabuli 😀