icon
293 / 373
jak na úžasný jedlý vánoční stromeček?? hravě :-)
avatar

To chci na stedrovecerni tabuli 😀

13. lis 2012
avatar

To je nádherný nápad 🙂

13. lis 2012
avatar

@macinka84
@tesssay nádhera že??? no já pořád pátrala po tom, jak to tam drží....a už víím...áách....

13. lis 2012
avatar
13. lis 2012
avatar

Opravdu nadhera!!! Mas tu obrovskou spoustu veci!!! Diky 😉 @andelkaprdelka

13. lis 2012
avatar

@macinka84 děkuji moc...jsem ráda, že se líbí....

13. lis 2012
avatar

ten je nádherný

13. lis 2012
avatar

to je super!!

13. lis 2012
avatar

to je vtipný!!

13. lis 2012
avatar

perfektní nápad a hlavně, že se to dá sežrat ; )

23. lis 2012
avatar

to je super,ale tak jenom pro mě a Niku z ovoce,pro Martina a Elišku by se hodilo spíš z uzenin 😀

5. pro 2012
avatar

Božské. Že bych se taky pochlapila? 😀

4. pro 2013