
315 / 373
...a baví....
andelkaprdelka
autor@majinka1981 je to krásná kombinace....🙂 jen do toho 🙂
29. lis 2012
@majinka1981 já do fialovo zlata 🙂
3. pro 2012
krása krása!!!😉
3. pro 2012
Jak jednoduché a krásné...
8. pro 2012

@majinka1981 je to krásná kombinace....🙂 jen do toho 🙂
@majinka1981 já do fialovo zlata 🙂
krása krása!!!😉
Jak jednoduché a krásné...
já budu mít do fialovo stříbrna 🙂