
316 / 373
...a baví...:)
andelkaprdelka
autor@dan.ka to je....a kolik krásy to udělá....
29. lis 2012
jéé, mně napadlo něco podobného, taky jsem v neděli dala kouličky (zlaté a fialové) plus ještě nějaké přírodní kouličky do skleněné misky a vypadá to božsky...v jednoduchosti je krása 🙂 a já jsem na sebe pyšná že mě to napadlo samo od sebe 😀 to se moc nestává
3. pro 2012
andelkaprdelka
autor@kudrliinka jooo fialovo zlatou budeme mít taky....sem tam to "oživým" červenou..mno uvidím....ale je to tak..v jednoduchosti je krása....
3. pro 2012
úžasný,miluju fialovou...asi něco takovýho udělám na příští vánoce,letos ještě nee 😀
5. pro 2012
andelkaprdelka
autor@pacient jojo ta fialová máá něco do sebe....🙂
5. pro 2012
To je nádhera 🙂