
340 / 373
ty svítící stromečky jsou super...
andelkaprdelka
autor@bury tak to musí být náádhera....🙂
15. pro 2012
já na ty svítící věci moc nejsem, tohle jsem pořídila kvůli malému, ale musím říct, že se mi to taky líbí 😉 hlavně teď, když je za oknem sníh.
15. pro 2012
máme je doma a před tím nám stojí perníková chaloupka 😉