sobů není nikdy dost...
ti sou úúúúúžasní! 🙂
30. říj 2013
andelkaprdelka
autor@pampa92 to teda...a koukni na ty předtím...to je taky krása....
30. říj 2013
@andelkaprdelka no máš to tady všechno krásný 🙂
30. říj 2013
andelkaprdelka
autor@pampa92 dííky...ted se ještě do toho vrhnout....nejdříve náplasti 😀 a pak zbytek...
30. říj 2013
@andelkaprdelka jo, to já znám 😀
30. říj 2013
No ty jsou taky bezvadný😵 Miluju sobíky😀
30. říj 2013
andelkaprdelka
autor@tichackova vid??? já sem se do nich taky zamilovala 😀
30. říj 2013

@tichackova a co takový sobíci???...