icon
1 / 1
avatar

Ten most znám 😀 Velká Bystřice?

18. říj 2018
avatar

Ano😀

18. říj 2018
avatar

Narodila jsem se tam. Nostalgie 😀

18. říj 2018
avatar

Já taky, mám tam teď rodiče, bydlím ve vedlejší vesnici.

18. říj 2018
avatar

Děkuji za soutěžní příspěvěk a zařazuji do soutěže 🙂

@vileda

29. říj 2018