icon

holky kdo žádáte o přídavky už se neviplnuje papír žadatele

avatar

Pocita se do toho rodicak?

27. zář 2017
avatar

@kristinecka24 počítá

27. zář 2017
avatar

Jak jako nevyplňuje?

27. zář 2017
avatar

Dekuji rak to ani nema cenu tam chodit. No nic no zase bez pridavku hlavne ze nemakacenky maj narok na vse

27. zář 2017
avatar

@kristinecka24 nemakacenky mají nárok i na obědy ve škole zdarma naštěstí to není náš případ

27. zář 2017
avatar

@masajka87 no chtěla jsem se zeptat kolik těch papíru se vyplnuje

27. zář 2017
avatar

Mas mít příjmy sebe a chlapa- dělá účetní a žádost

27. zář 2017
avatar

@kristinecka24 nejvíc nasere když to pretahnes o pár korun..

27. zář 2017
avatar

@masajka87 To jsem mela u porodnyho. Pretshla jsrm necelou stovku. Ale stejne je to nespravedlivy, pracujici misto toho aby dostali tak jim vemou at si na to vydelaji a ty lenosi co se jim.prece nevyplati chodit do prace kdyz to samy muzou mit z davek jeste navic dostanou.

27. zář 2017
avatar

@masajka87 to se nám stalo v loni přetáhli jsme o 5 kč a už nebyl nárok ale ted ten pruměr nějak navíšily

27. zář 2017
avatar

Navysili ale stejne mnoha lidem narok zanikne.

27. zář 2017
avatar

Nam zatim pridavky vychazely a to jeste k tomu pocitaly alimenty na starsiho syna. Od ledna se zvysuji pridavky o 300,- pro pracujici a ty co berou podporu z uradu prace. Nic za to nedate, kdyz to podate. Myslim, ze ted byli zmeny hlavne kvuli tem co nemakaji atd.

27. zář 2017
avatar

@mamamili,opravdu se zvedají pro pracující?Podrobnosti nevíte?Vím,že se zvedá ten násobek tak,aby snad na něj dosáhlo více lidí.

27. zář 2017
avatar

@etinka ano od 1.1.2018 to bude 2,7 nasobek zivotniho minima,proto na pridavky dosahne vice rodin a zvysi se o 300kc na jedno dite

27. zář 2017
avatar

@etinka dnes mi to rikala pani na urade. O 300,- vic dostanou pry pracujici a ti co pobiraji podporu v nezamestnanosti. Rikala mi, ze kdyz ted pracuji tak si polepsim na pridavkach, ale vic nevim

27. zář 2017
avatar

@l_ora teď je 2,4 tak by mi to mohlo vyjít

27. zář 2017
avatar

No i když... Když to vypočítáme tak tím koeficientem bude víc a nárok nevznikne..už se v tom motam

27. zář 2017
avatar

@mamamili my mame mesicne 30000 takze msme smulu musime si na to vydelat

27. zář 2017
avatar

@kristinecka24 tak by jste se mohli vlest.. chce to spočítat.

27. zář 2017
avatar

@masajka87 prave ze jsem to pocitala a pro rodinu 2 dospely a dve deti do 6 let. By jsme museli mit mesicni prijem okolo 23000 kc nebo nejak takhle.

28. zář 2017
avatar
28. zář 2017
avatar

@kristinecka24 my s pritelem budeme mit prijem mesicne cca 30000 plus alimenty a pani na urade rikala, ze bychom se meli normalne vejit. Ale presne budu vedet az podame

28. zář 2017
avatar

@mamamili tak pak hodte info.

28. zář 2017
avatar
28. zář 2017