icon

holky syn bude v červnu vyučen pokud nesežene práci kdy by se měl nahlásit na uřadě práce děkuji za rady

avatar

Pokud se nic nezměnilo, tak v září

15. dub 2019
avatar

Od 1.9.

15. dub 2019
avatar

@nicolle16
@nadulka87 děkuji za rady

15. dub 2019
avatar

Ano, do posledního srpna má statut studenta

15. dub 2019
avatar

Možná bych si ověřila na ÚP, nevim proč, ale mam pocit, že se měnilo a dnem maturity (vyučení) končí na škole.

15. dub 2019
avatar

@mzp řekla bych že nemění, dnes to říkala i kolegyně, jejiz dcera právě maturuje

15. dub 2019
avatar
15. dub 2019
avatar

Praci by sehnat mel, je ji vsude plno. Tedy pokud bude chtit. Jinak studentem je az do konce srpna.

15. dub 2019
avatar

Ono to snad funguje tak, že studentem jiz sice nebude, ale běží nějaká 2-3 měsíční ochraná lhůta. Naposledy jsem to řešila, když jsem statnicovala v květnu a zápis do dalšího studia byl až v červenci. Fakticky jsem ty měsíce byla bez statusu, ale nikde jsem se hlásit nemusela.

16. dub 2019