holky syn bude v červnu vyučen pokud nesežene práci kdy by se měl nahlásit na uřadě práce děkuji za rady
Od 1.9.
15. dub 2019
andrejka100
autor15. dub 2019
Ano, do posledního srpna má statut studenta
15. dub 2019
Možná bych si ověřila na ÚP, nevim proč, ale mam pocit, že se měnilo a dnem maturity (vyučení) končí na škole.
15. dub 2019
Praci by sehnat mel, je ji vsude plno. Tedy pokud bude chtit. Jinak studentem je az do konce srpna.
15. dub 2019
Ono to snad funguje tak, že studentem jiz sice nebude, ale běží nějaká 2-3 měsíční ochraná lhůta. Naposledy jsem to řešila, když jsem statnicovala v květnu a zápis do dalšího studia byl až v červenci. Fakticky jsem ty měsíce byla bez statusu, ale nikde jsem se hlásit nemusela.
16. dub 2019

Pokud se nic nezměnilo, tak v září