Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
  Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s Montessori školkou. Dcerka chodila do normální, ale jako předškolačce už jí to nestačí. Tak nás napadla tato změna. Doporučujete či nikoliv a proč? A pro tříleťáka? Zvažujeme, že bychom tam dali rovnou obě děti 🙂

  andrysek111
  20. črc 2020    Čtené 335x

  Savo desinfekce bez chloru do každé rodiny

  Nejprve chci poděkovat Modrému koníkovi za možnost otestovat tyto dvě, pro mě, novinky - Savo desinfekce bez chloru na podlahy a antibakteriální sprej. A proč? Zkrátka proto, že jsem v obou výrobcích objevila skvělé pomocníky při úklidu našeho bytu se dvěma malými rarášky.

  Nám maminkám vždy záleží na čistotě, v současné době ještě více, než kdy jindy. Děti jsou důkladnými průzkumníky okolního světa a naším úkolem je zajistit jim bezpečné prostředí.

  Savo desinfekce na podlahy lze použít i na laminátové podlahy, které máme v bytě, takže jsem tento prostředek použila při vytírání nejen koupelny a kuchyně, kde máme položenou dlažbu, ale i v ostatních místnostech. Celý byt byl dokonale vytřen a navíc ho naplnila velice příjemná vůně. Pro mě obrovské plus, že se nejednalo o štiplavou vůni desinfekce. A mohlo mě hřát u srdce, že 99,9% bakterií z naší domácnosti je pryč 🙂

  Opravdovou pravou rukou se pro mě stala Savo desinfekce ve spreji. Lze použít na veškeré omyvatelné povrchy v domácnosti. Díky absenci chemického zápachu a chloru ve složení je přípravek vhodný i na povrchy, se kterými přichází do styku děti - dětské židličky, postýlky či hračky, můžete ho použít i na kuchyňské povrchy, které přichází do styku s potravinami.

  U nás ale teď je jeho hlavním úkolem desinfikování záchodu, pomocného prkénka na záchod, nočníku a jejich okolí, protože synek se konečně naučil fungovat bez plenek. Leč samozřejmě ne vždy skončí vše v místech k tomu určených a je třeba vše dokonale umýt, protože si sám chce zvedat prkénko, sám chce splachovat, sám chce vylévat nočník. Už je to zkrátka velký kluk!

  Přejeme krásné léto!

  #test_savo2 #recenze #zkusenosti_savo_bez_chloru

  #test_savo2
  A naše koupelna je připravena na testování 🙂 Výsledek samozřejmě zveřejníme!

  (2 fotky)

  #test_savo2
  Tak konečně se dostáváme ke testování i my (doručovatel si s námi při doručování trochu pohrál jako kočka s myší 🙂)
  Takže hurá na úklid!