90 dní? :o Že bych si udělala trhací kalendář? ;DD
andu
autorRaději ne, že, Sil? Zbytečně bych si odpočítávala zbývající dny pohody! ;DD
13. zář 2010
90 dní? :o Že bych si udělala trhací kalendář? ;DD
Raději ne, že, Sil? Zbytečně bych si odpočítávala zbývající dny pohody! ;DD
🙂