Dnes má paní Pipinková první oslavu! Vše nej, beruško naše! 🙂))
andu
autorDěkuji, Maji, jsem zvědavá, jak se Ameli bude tvářit na dort a dárečky 😵
7. kvě 2010
hlavne vsechno fot at se pak muzem pokochat 😵
7. kvě 2010
andu
autorVidíš! To jsi mi připomněla, že musím nabít baterku do foťáku!! Dík! 😉
7. kvě 2010
Jůůů, gratulujeme a krásně to oslavte!! :o)
7. kvě 2010
andu
autorSestřičko, děkujeme! Už máme po, tak jdu přidat fotky 😉
7. kvě 2010
Krásne narodeniny prajeme hoc o niečo neskor 🙂
8. kvě 2010
Amusce vse nej k narozeninkam!!!!!!! Krasne to oslavte 🙂