icon

Tak to vypadá, že bude zdravý Jáchymek 😉

avatar

Gratuluji 🙂

22. čer 2010
avatar
andu
autor

Děkuju, Marti! 😉 Doufám, že to co tam bylo vidět, bylo to, co to být mělo! ;DD

23. čer 2010
avatar

Taky gratuluju, jak k těhu (dodatečně), tak k chlapečkovi 🙂. Mrkla jsem i na ostatní fotky a Amálka je kočka 🙂.

30. čer 2010
avatar
andu
autor

Děkuju, Weri! 🙂 Jak se daří té vaší bandě? 😉

3. črc 2010