Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Holky, prosím, proč mi prádlo ze sušičky nevoní? Čerstvě vyprané, voňavé dám sušit (jednu várku a to nedávám pračku plnou), ale po usušeni není po vůni ani stopy. 😢

  Poptávám návod na pletené kamašky pro mimi. Nejlépe na 2 jehlice. Máte prosím některá? Díky 🙂

  Dotaz na obiloviny - vyřadila jsem z jídelníčku veškeré obiloviny, abych jednak odlehčila střevům a předně abych něco zhubla. Nicméně mi chybí chleba - mám tu špaldovoou mouku - myslíte, že by chleba z ní byl velkým prohřeškem?

  Děkuji za srdíčko =o)

  13.4.2015, 9:30h - "Vítej, Jáchyme! Ani, vypadá, že je v pořádku a je to kus chlapa."
  13.1.2016, 9:30h - Jáchym sedí v postýlce a volá "Mamam! Mamam!" a je to kus chlapa 😀

  @janvla @domorodka @lura @sajamad a další - Holky, pamatujete na knížky s "vyklápěcími" obrázky, když jsme byly malé? Nevíte, kde bych je mohla sehnat? Ježíšek mi přinese Malého Prince, ale chtěla bych něco i pro děti. =o)

  Před 4týdny touhle dobou jsem ležela na sále... Letí to tááák rychle...

  Mám báječné syny - nenarozený se taktně špulí tak, že přes něj nevidím na váhu. Prvorozený se pozorně nabídl, že mi bude čísla na váze číst. =oD <3 <3 <3

  Zkušenosti s kočárkem ABC Design Viper 4S 2014/2015, prosím.

  Vítek si ze školky pamatuje pár užitečných písmen =o)

  Marianka dostala za úkol připravit na stůl, takže jsme obědvali uprostřed obýváku na zemi, na polštářcích, oklopeni panenkami, kuchyňským nádobíčkem a plážovým míčem - připravila totiž piknik! =o)

  Den 2. - schody jsou očistec, ale cvičení dnes lepší. =o)

  3O dní s Jill - ne, není to novoroční předsevzetí, ale touha po lepším pocitu ze sebe sama. A protože si naivně myslím, že když to budu psát, vydržím u toho dýl, veřejně se zavazuju k měsíční výzvě. 🙂

  M:"A jak poznáte, jestli už jsou zralý?" B:"No, my to vlastně ani nevíme. Ale hlavní je, že to vědí o ni." Rozhovor táty Marlina a želvy Bouráka o dětech aneb děti koukají na Nema =o)

  Po obědě motivačně říkám dětem: "Já už se těším do postýlky, jak si odpočinu." Dcera se na mě s vytaženým obočím podívá a pronese: "Tak běž! My odpočívat nebudeme."

  Tak nám dcerka za rok přibrala 2kg a vyrosta 13cm!

  Už jsem na tom dost špatně - koukám na Déčko i když mám děti ve školce =oD

  Tip na pěkný (a kvalitní) dětský obchůdek (do 2000,- raději míň) malé holčičce a většímu klučíkovi k Ježíšku???

  Z dnešních hlášek - na výstavě papoušků V. (nadšeně a s úžasem): "Maminko, ti papoušci nejsou hrací, oni JSOU ŽIVÍ!" .... M. během hry na amplión na letišti (V. byl obsluha letadel): "Pánové, pozol na letištní dláze! Pánové, pšistává letaló! Pánové, musím čůat!"

  Jsme doma čtyři a z toho tři máme antibiotika - hurá!

  V: "Maminko, udělej mi vlaštovku. Ale prosím tě, takovou co UMÍ lítat!" ...takže Google díky! =o)

  Holky, která máte zkušenost s vyndáváním nitroděl. tělíska? Dnes odpoledne mě to čeká, tak jak moc se mám bát? (A jako že se bojím - nerodila jsem spodem, tak po zkušenosti ze zavádění, mi je blbě už teď).

  Vítečkovi dnes začíná celoživotní docházka - nastoupil do státní školky. Šel tam s úsměvem a málem nám nedal ani pusu. A Já jsem při zpětném pohledu ráda, že nastoupil až letos a protáhl si tak "bezstarostné dětství".

  Doma z dovolené - moříčko bylo super a Skříťata si ho moooc užila ♥

  Jupííí, Márinka je bez sádry a bez drátků. Tak snad se jí dírky po drátcích do pátka zahojí a v moříčku si packu hezky rozhýbe.

  Vítek byl včera s babičkou na dětském představení na Otáčku v Krumlově - Táta: "Víťo, o čem byla ta pohádka?" V: "Pták Ohnivák ukradl zlaté jablko." T: "A dál?" V: "Pak ho zase vrátil."

  Holky, poraďte - osvědčený suchý šampon (pokud možno i pro děti). Jedeme na tábor =o) Díky!

  V: "Tatí, můžeme s Májou vysávat? Ale normálně ne jenom jako!" ... počkej, chlapče, tohle Ti připomenu. =o)