Kuchařinky, jak a kde se vám osvědčilo skladovat otevřenou DATLOVOU pastu, prosím? Na obalu žádné info není a mám strach, aby nezplesnivěla. PS: mám vakuovačku, jestli by to pomohlo? 🍪 DĚKUJI 🙂
Já ji mívám v lednici v uzavíratelné nádobě.
31. říj 2021
Mam pocit ze vydrzi věcně. Vzhledem k tomu cukru. Nebála bych se. A vakuuji vše, takže i toto.
31. říj 2021
andykaa
autorSuper, díky moc. Já dnes použila 1/4 kg poprvé na datlové sušenky, ráno budu dávat dětem do ovesné kaše atp., tak myslím, že také dlouho nevydrží, ale kdyby náhodou, tak radši odkrojím a zavakuuji 👍
31. říj 2021
Klidně zavakuovat. Já ji spotřebovala cca za měsíc do datlového dortu s karamelem, tak plíseň neměla vůbec šanci. Datle jsou sušené a plné cukru, myslím, že to nehrozí.