Sháněla jsem šperkovnici v létě, na doporučení jsem koupila Djeco a je moc hezká. Taky jsem se bála koupit něco bez recenzí, aby se to nerozpadlo po prvním použití..
9. lis 2021
Sháněla jsem šperkovnici v létě, na doporučení jsem koupila Djeco a je moc hezká. Taky jsem se bála koupit něco bez recenzí, aby se to nerozpadlo po prvním použití..
Mam na vanoce pripravenou tu obdelnikovou s baletkou, hraje a baletka se otaci po otevreni skrinky. Ale jak dlouho vydrzi si neodhaduju tipnout 😉