
36 / 37
Nakonec vyhrál tenhle kočárek :o) Ale byl to boj...
Máme úplně stejný a maximální spokojenost 🙂
Je funkční a krásný zároveň.
16. lis 2010
Můžu se zeptat co je to za značku kočárku??
3. led 2011
anetka1701
autor@pajapa: maxi cosi mura 4 :o)
3. led 2011
moc pěkná kombinace