icon
36 / 37
Nakonec vyhrál tenhle kočárek :o) Ale byl to boj...
avatar

moc pěkná kombinace

3. lis 2010
avatar

Máme úplně stejný a maximální spokojenost 🙂
Je funkční a krásný zároveň.

16. lis 2010
avatar

Můžu se zeptat co je to za značku kočárku??

3. led 2011
avatar

@pajapa: maxi cosi mura 4 :o)

3. led 2011