@andelkaprdelka prosím, kde je kupujete, sestra je sháněla a nikde je neviděla
10. led 2016
@panda myslím, že je muž kupuje v Penny 😉
10. led 2016
děkuji moc, mrknu se tam. Ona se jmenuje Martina a hrozně je chce 😀
10. led 2016
@panda není za co...mám za to, že podobné má i Lídl, ale jmenují se jinak 😉
10. led 2016
@andelkaprdelka To jsou Zuzanky a tam PO je ( v obou verzich)
11. led 2016
@hadruska ahááá....zradaaa
12. led 2016
@andelkaprdelka A ja je tak rada ( nic jinyho, nez Lidl a Coop u nosu nemam. Ale ted me potesily nabidkou spaldove mouky, tak si upecem odpoledne vlastni susenky 100% bez PO 🙂
12. led 2016

Tyhle milujemee 😉