Co je to za strom? Ze se tak zlomi?
10. črc 2016
angel456
autorOřešák... auta mají jen pár maličkých škrábanců... strom je velký a rozložitý a prostě to už nevydržel... je to společný strom a nějak jsme se nebyli schopný domluvit, td jednohlasně jde radikálně ořezat, možná pokácet...
10. črc 2016
angel456
autorobrovské štěstí, že to bylo v noci a "šikovně"
10. črc 2016


No ty blaho jesteze to nikoho nezabilo cert vem plechy ty jsou pojisteny