icon

Ranní pohled z terasy... spadlo to za jasné bezvětrné noci...

avatar

No ty blaho jesteze to nikoho nezabilo cert vem plechy ty jsou pojisteny

10. črc 2016
avatar

Co je to za strom? Ze se tak zlomi?

10. črc 2016
avatar

Ořešák... auta mají jen pár maličkých škrábanců... strom je velký a rozložitý a prostě to už nevydržel... je to společný strom a nějak jsme se nebyli schopný domluvit, td jednohlasně jde radikálně ořezat, možná pokácet...

10. črc 2016
avatar

obrovské štěstí, že to bylo v noci a "šikovně"

10. črc 2016