Ahoj maminky, mam syna Damianka, ted 28.3. Mu bude 7 mesicu. Leze, ale svým způsobem, stojí ale staví se pres ohlou nozicku. Posílám odkaz na video, kde je vidět, jak jednu nozicku dává pod sebe, i při lezení a také sedí porad vic na jednu stranu. Stalo se vam to některé? A pokud ano, jak jste to řešily?? Dekuju za rady.
video jsme našla ..a dokonce to měl na stejnou nožku ...
23. bře 2016
U nas to bylo uplne stejne i tohle je dle dr fyziologické lezeni 🙂 ted bude malému 14 mesicu a v pohode🙂
23. bře 2016
23. bře 2016
anie1988
autor@olunka anie1988@seznam.cz. Je pravda, ze mi taky přijde, ze to lezení uz neřeší, ze radši uz stojí a láká ho to vic... Tak uvidíme 🙂
23. bře 2016
mimochodem je šikovný na svůj věk 🙂 mně to dělal první syn ... i našla bych někde myslím video ...neřešila jsem to, saamo se to spravilo ...