icon

Co myslíte holky 2 dny do MS mam se začít radovat? Všechny testy mají alespon lehkou čárku, jen mama neni vidět na fotce...

avatar

Ja mela takhle slabounke, dokonce jsem je tam hledala na dennim svetle a nyni uz jsme v 38tt 😊

17. dub 2016
avatar

jasne,ze radovat..presne takovy jsem mela tri dby pred ocekavanou MS

17. dub 2016
avatar

@gablona1
@terkna
Juchu juchu holky 🙂 manžel ma 5.5. Narozeniny 🙂 tak mam dárek 🙂

17. dub 2016
avatar

@anie1988 jen nezapomen vydrzet😀

17. dub 2016
avatar

@gablona1 to nezapomenu 🙂 na tohle mam docela vydrž 🙂

17. dub 2016
avatar

Ha ha!!!! Moc gratuluju 🙂

17. dub 2016
avatar

@hadruska dekuju 🙂 jsi hodna 🙂 tak konečně mi to vyšlo 🙂 🙂

17. dub 2016
avatar

To je dobre, moc Vam to preju.Hlavne, at mas v klidu ty ledviny

17. dub 2016
avatar

@hadruska dekuju, myslim, ze tentokrat to podchytej dřív 🙂

17. dub 2016