Krasny den maminky, chtěla jsem se zeptat na roční kartu do Zoo Praha. Mate ji některá? Vypisuje se na ni jméno, jak jsem pochopila. Je možné pak kartu půjčit třeba manželovi, ze by šel s ditkem sám? Nebo by musel mít kartu svou? Dekuji za zodpovězení 🙂
Sice je na jméno, ale my si ji normálně s kamarádkou půjčovaly 🙂
16. kvě 2016
Sice na jméno , jak píšeš je , ale my jsme si ji taky pujcovaly. S několika lidmi a chlap x žena a nikdy nikdo nekontroloval.
16. kvě 2016
https://www.zoopraha.cz/navsteva/vstupne/40-pra...