Mate tu některá zkušenost s velmi pozitivním prvotrimestralnim screeningem a pak vse dobre dopadlo? Mam 1:25 na Downův syndrom a 1:2 na další dva, které ani neznám... Dekuju za zkusenosti
Komentář byl odstraněný
Já mela spatne vysledky taky...pokud tedy myslis uplne prvni odber...I tak jsem na dalsi zadne testy nesla, jen na veliky UTZ ve 20 tt..Neustale jsem pred usinanim rikala, jak mam krasne, zdrave miminko a miminko je venku a je to krasna, zdrava holcicka 🙂
17. čer 2016
17. čer 2016
@trachea dekuju