anie1988
autorTo jsou 2 ohradky dohromady.. A hle z 1,5 na 1,5 metru ma 3 x 3 🙂 ja mam hodne aktivní dítě, tak potrebuju aby se zabavil i tam, proto jsem zvolila takhle velkou 🙂
22. bře 2016
anie1988
autorJa muzu byt šťastná, ze muzu malému poskytnout vse, co potřebuje 🙂 ale ono byt porad u maminky 🙂 to ma také něco do sebe 🙂
23. bře 2016


Teda to je opravdu mega ohradka 🙂 tam se mu musí líbit, super prostor. To je více dohromady ?