Ten je krasny!A uzasny napad ❤️
Je to nadherny napad. Ja bych jej venovala strejdovi, ktery stale nezvlada tu bolest, ze odesla jeho zena (ma teta), odesla na covid v den svych narozenin 🥺. Byli na sebe fixovani. Tak jsme ho alespon prestehovali zpet do Cr🥺❤️
Včera mé těhotné sestře diagnostikovali nádor na mozku 😢😢😢 ale stále věříme ze to bude dobré🙏Myslím ze by udělal velkou radost a přinesl naději ...
Já bych ho jménem naší Taťánky dala paní fyzioterapeutce, která se o nás nadpozemsky stará. Je to neuvěřitelně skvělý člověk se srdcem na správném místě. Moc nám pomohla a stále pomáhá postavit Táničku na nohy. Dělá pro nás věci nad rámec svého zaměstnání a i přes to, že jí život naházel klacky pod nohy, je stále usměvavá ❤️
@bandurova jezisi😳😭😭😭😭To me tak hrozne mrzi, to je sileny 😭
@tridetiaja Je, ale všichni věříme, ze to bude dobré.
Ježíš, to jsem dneska fakt neměla číst. Krásné a čisté gesto. A tolik smutných příběhů 😭
Moji kamarádce se minulý týden zabil v autě pár km od domova milovaný tatínek, bylo mu 52 let , 2 léta vnučka se po, něm stále ptá. Je to zapeklitejsi případ, kamarádka to psychicky neunesla, provedla na to konto blbost, ale věřím, že anděl ji z toho pomůže.
Vzala bych pro svou babičku, deda umřel před necelým rokem, do teď se z toho nemůže vyhrabat 😥 jeho fotku nosí zaramovanou v kabelce, jeho fotku má i na retizku ❤️ Když jsem u ni tajné chodím do ložnice a hladim dedy místo v posteli 😥 tolik mi chybí, pro mě nejlepší chlap na světě ❤️
samé smutné příběhy
taky mi umřela moje milovaná nejúžasnější teta, strejda je stále mimo, snad za ním v létě budu moct jet - Slovensko.
Krásný nápad.A tady na MK je plno ženských, které mají celkem naloženo.Já jsem dneska narazila na KZ od @keksik002 a ačkoliv jí neznám ,tak myslím, že třeba ona by toho anděla taky potřebovala
Moc krásné gesto, snad tam, kam poputuje, přinese štěstí 🍀❤️🍀
krásný obrázek a krásné gesto!
To je od tebe tak krásné😘..Nádherný andělíček a tolik smutku v komentářích.. 😞
Je mi moc líto, že je zde tolik smutných příběhů😔
Bohužel tolik andělů doma nemám, protože bych nejraději dala obrázek všem.
Všem přeji aby vaše bolesti byly co nejdříve méně bolestivé.
Tohoto andílka jsem se rozhodla věnovat
@bandurova 🍀 prosím do zprávy o adresu kam ho mám zaslat.
Daruji ještě jednoho andílka pro
@dandaa 🍀 poprosím tedy o adresu do zprávy také.
Doufám, že obrázky alespoň maličko potěší.
Všem přeji opravdu moc štěstí 🦋
Krásné gesto ❤️
Toto je krasne gesto,sama mam ted nejqke zdravotni problemy,ale ja verim ze budu uz v poradku.Kazdy si zaslouzi sveho anděla


Vim, ze je urcite plno lidi, kteri to potrebuji vic, ale...Ja bych ho rada venovala sve tete a sestrenkam, v breznu zemrel na kovid strejda, a ony proste bojuji ted bez nej...Pokazde kdyz tam prijdu je to tam tak hrozne smutne 😟