malý má 3kg, tak uvidíme kolik ve finále bude mít
anty
autorAhoj dělali protože teď jsem byla na tři dny v nemocnici kvůli tlaku. Jinak už obvykle doktoři ultrazvuk už nedělají. Uvidíme kolik asi bude mít, můžou se seknout i o půl kila.
14. říj 2010
aha, tak ať je vše ok🙂 no já jsem zvědavá kolik bude prcek mít ,ale tipuju to taky na 4 kilovýho pucka 🙂
14. říj 2010
anty
autorjo díky moc.
14. říj 2010
no to bude asi taky pěknej macík 🙂 a tobě ještě teď dělali utz?