icon

Co to zase je...kde je kolonka přátele a všichni. Neeeee.ja tyhle změny na mobilech nemam tak ráda

avatar

Taky sem si to odpolesne rikala ☹ uuuaaa ☹😠

2. lis 2016
avatar

Taky jsem z každého vylepšení nadšená 😒

2. lis 2016
avatar

Ja take ☹

2. lis 2016
avatar

dole je forum, nahoře "od přátel"

2. lis 2016
avatar

@berenika39 Já to na iOSu nemám... jen ikonka Blogy a vedle Forum, Pošta....

2. lis 2016
avatar
2. lis 2016
avatar

@berenika39 jooo... už to vidím, ale nevšimla jsem si toho, protože to není barevně odlišené jako dřív. Nemám tam ani číslo s novými příspěvky. Ale omlouvám se, je to tam 😉

2. lis 2016
avatar

v pohodě🙂, nic se neděje, mám android, tak jsem se i vyděsila, že je to na iOS jinak🙂

2. lis 2016
avatar

@berenika39 a bude časem alespoň to barevné odlišení nebo upozornění stylem červeného čísla? Já si toho Přátelé takhle moc nevšimnu a nenakouknu tam...

2. lis 2016
avatar

nevím, ale jisté je, že zítra už tam půjdeš najisto🙂

2. lis 2016
avatar

Ale je tam fórum 😆😆

3. lis 2016