antymania666
autor@lucikpraha eli by už mela tak do pasu kdyby mi ji loni svagrova bez dovolení neostrihala
3. kvě 2016
závidím.... Ale snad se taky dočkáme brzo🙂
3. kvě 2016
antymania666
autor@lucikpraha urcite ano 😃
4. kvě 2016
@lucikpraha eli by už mela tak do pasu kdyby mi ji loni svagrova bez dovolení neostrihala
závidím.... Ale snad se taky dočkáme brzo🙂
@lucikpraha urcite ano 😃
Je ta má krásné vlásky,my se dlouhých asi nikdy nedočkáme...