Moc vám to sluší ! 🙂
26. srp 2016
antymania666
autorJo holky z boku to je horší
26. srp 2016
@antymania666 me je 19 a mít takovouhle postavu, tak si pískam🙂
26. srp 2016
Ale nene. Musíš se milovat, jaká jsi.😉 To je jediný klíč ke štěstí.😵
26. srp 2016
Já to řeším tak, že si k plavkám beru tmavé sluneční brýle a doufám, že nepotkám nikoho známého. 🙂)
26. srp 2016
antymania666
autor@petra4040 Dobrý nápad jdu je hledat hahaa
26. srp 2016
vypadáš dobře, nevim co resis 😉
26. srp 2016
Ale prd Kelisova... Jen si to uzij, vypadas dobře 😘👍
26. srp 2016
Si prdla, slusi ti to. A hezky si to uzij 😉
26. srp 2016
antymania666
autorTak jsem zjistila že mi to bylo úplne jedno. Holt už jsem mamina a nepotrebuji obdivne pohledy. A bylo fajn. Spálena jsem jak veprik
26. srp 2016


Pěkně vypadáš,hlavu vzhůru a nepodceňuj se