icon

Jako ze dnes k vodě. Po sto letech v plavkách a teda dobře se fakt necítím. Na sezení budu muset natahnout triko. Jedine co me potěšilo, že jsem plavky musela presit a zmenšit (snad to siti vydrzi) no co by člověk pro to dítko neudělal.

avatar

Pěkně vypadáš,hlavu vzhůru a nepodceňuj se

26. srp 2016
avatar

Moc vám to sluší ! 🙂

26. srp 2016
avatar

Jo holky z boku to je horší

26. srp 2016
avatar

@antymania666 me je 19 a mít takovouhle postavu, tak si pískam🙂

26. srp 2016
avatar

Ale nene. Musíš se milovat, jaká jsi.😉 To je jediný klíč ke štěstí.😵

26. srp 2016
avatar

Já to řeším tak, že si k plavkám beru tmavé sluneční brýle a doufám, že nepotkám nikoho známého. 🙂)

26. srp 2016
avatar

@petra4040 Dobrý nápad jdu je hledat hahaa

26. srp 2016
avatar

vypadáš dobře, nevim co resis 😉

26. srp 2016
avatar

Ale prd Kelisova... Jen si to uzij, vypadas dobře 😘👍

26. srp 2016
avatar

Si prdla, slusi ti to. A hezky si to uzij 😉

26. srp 2016
avatar

Tak jsem zjistila že mi to bylo úplne jedno. Holt už jsem mamina a nepotrebuji obdivne pohledy. A bylo fajn. Spálena jsem jak veprik

26. srp 2016