Máte někdo zkušenosti s brněním v prsu?už pár týdnů to cítím v levém prsu.takove slabé brnění. Chvíli klid a pak chvíli brni a tak je to cely den. Nebolí mě to nic ale je to divne
@monix94 fakt jo to by mě ani ve snu nenapadlo že i to dělá takové problémy.myslela jsem že takové věci spíš bolí ale kdo ví co
Taky jsem mela brneni jednu dobu, samo to preslo, po pricine jsem ale nepatrala
Já to mela od páteře akorad na druhý straně před vánocemi. Nakonec mě brnela i ruka. Asi 3 měsíce. Hnus. Přešlo to az po lekach od moji mudr
Jj.. to bude skriply nerv.. ja jednou spadla na bruslich a pak me brnela pulka zadku.. 😂 doktorka dala nejaky uvolnujici prasky a parkrat jsem byla na fyzio a bylo to ok..
@antymania666 když ho jenom něco dráždí nemusí hned bolet
Já bych to tipla na skříplej nerv