icon

Po týdnu ve školce je tu nudle a horečka

avatar

U nás to samé, bohužel 😕

10. zář 2016
avatar

U nás taky ☹

11. zář 2016
avatar

Prejeme brzke uzdraveni

11. zář 2016
avatar

u nás naštěstí bez horeček, ale také rýma a kašlík... takže MŠ docházka má pauzu... malá tam byla jen 3 dny asi trháme rekord🙂

12. zář 2016