icon
2 / 100
avatar

překráásne foto

10. čer 2015
avatar

Mě prostě kojící se batole rozněžňuje víc než kojící se malé miminko. Je to krásné.

15. čer 2015
avatar

@baraka1 mě také, protože batole Ti dá najevo to uspokojení z toho čišící, miminko málokdy 🙂

20. čer 2015
avatar

jééé... já bych tu padla s dítkem za vlast 😀 😀

17. črc 2015