icon
avatar
apacheee
10. čer 2015

Láska a potrava v každé kapce...krása kojení

avatar

Tahle fotografka je úžasná, sleduju ji na fb

10. čer 2015
avatar

Taky ji sleduji na FB a inspiruji se jí. Chtěla bych taky takové fotky s dcerou.

10. čer 2015
avatar

Nadherne album!!! Konecne nekdo kdo se nestydi za kojeni...je to naprosto prirozena vec 🙂 ty fotografie jsou uzasne

11. čer 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

ÚŽASNÉ! 🙂

11. čer 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Nádhera!!! 🙂

12. čer 2015
avatar

Miluju kojeni a jsem na to hrda. Jen tak se toho nevzdam 🙂 Uzasne album!

12. čer 2015
avatar

Je to krasne. Nadherne chvile, kdyz kojeni funguje a oba si ho uzivaji. Ale na druhe strane, kdyz to nejde, muzou si to uzivat i tak🙂. A neni to automaticky na skodu - hlavni je psychicka pohoda, o te to cele je.

13. čer 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Překrásné album, mam v PC stazenou jednu podobnou fotku, mohu kdyztak dodat 🙂

13. čer 2015
avatar

nádherné!

13. čer 2015
avatar

Nádhera. Rozbušilo se mi srdíčko.

13. čer 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Přej a bude ti přáno. Je to vždy o pocitu matky a dítěte. Někomu vyhovuje flaška a někomu prso...

13. čer 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

viděla jsem nedávno krásné fotky sdílené na fcb se stejnou tématikou... nechala bych se hned takto se synem vyfotit...

14. čer 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

A mně se toto album líbí 🙂 Nejsem ani ortodoxní kojička, ani si nelibuji v profesionálních fotkách, ale i tak se mi líbí. Jenom bych ocenila nějaké přirozenější fotky 🙂 Což takhle je tady na MK sesbírat a zveřejnit v jednom albu? 🙂
Kterápak věnujete Verče nějakou pěknou kojící fotku? 😉

15. čer 2015
avatar

Tohle kojící album mám opravdu moc ráda a určitě to nevidím jako propagování kojení nebo upozorňování na kojení. Prostě koho to nezajímá, tak do toho alba přece ani nenahlédne a pro někoho to může být i krásná inspirace na focení. Já jsem ráda, že mám fotky, na kterých kojím svoje děti, hlavně proto že budu mít hezkou vzpomínku na tyhle chvíle, které se opakovat nebudou 🙂

15. čer 2015
avatar

😵 krásné

15. čer 2015
avatar

#navrh (do Vybrali jsme 😉)

15. čer 2015
avatar
15. čer 2015
avatar

Nádherné..

16. čer 2015
avatar

Nebudu se vůbec vyjadřovat ke kojení nebo nekojení .Jen se vyjádřim k fotkám me osobne se nelibi všechny jsem zkoukla a přijdou mi moc uměle chybi mi v nich ta přirozenost .Krom teda fotografie ženy zrejme s rakovinou prsu ta jedina mi přijde prirozena a silna v okamžiku. Ale je to úhel pohledu ;)

16. čer 2015
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@mb85 Však v pohodě, každému se nám líbí něco jiného. Mně to třeba přijde krásné - je to umělecká fotka, která je prostě do určité míry vždy aranžovaná a neosobní🙂

16. čer 2015
avatar

@apacheee určíte ;) ja miluju momentky :D

16. čer 2015
avatar

krásné 🙂

16. čer 2015
avatar

Doufám, že se mi tohle splní u druhého miminka. S dcerou jsem to bohužel nezažila a dlouho jsem to špatně nesla. Moc závidím, maminkam co kojí! Je to nádherný

20. čer 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

UZASNE FOTKY !!!

16. črc 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Krásná inspirace, Veru, nemáš tipa kam se podívat na inspiraci na nějaké společné fotky. Jdeme v září, a nemám vůbec představu, a asi i špatně hledám na netu.

22. črc 2015
avatar

Já jsem asi že staré školy ale pro mě je těhotenství i kojení taková intimní věc. Vec moje meho ditete a meho partnera. Mé osobně se nelíbí když ženy odhalují svá tehotenska bříška a i tohle album se mi moc nelíbí. Každý má na to svůj názor a každý ať si dělá co chce.Dnes je taková doba že nic není tabu. Ano těhotenství a kojení jsou přirozeně věci ale některé věci jsou myslím už moc. Je fajn že někdo dostane nápad nafotit fotky pro podporu kojení atd.ale když někdo mléko nemá nebo nemůže kojit tak s tím nic neudělá a takových fotek může mít tisíc.

28. črc 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

To jsou tak krásné fotky! Nemůžu se vynadívat

5. srp 2015
avatar

och ano, kojeni je jako dar z nebe..

16. srp 2015
avatar

Nádherné 🙂

28. zář 2015
avatar

U těchto fotek lituju vždycky toho, že já kojila tak krátce..snad to u druhýho vyjde lépe ...🙂

5. říj 2015
avatar

Posilam Jednu svou do alba

6. lis 2015
avatar

krásný obrázky, ale není nad vlastní zážitky 😉 kojila jsem tři roky, dokud malá neusoudila, že stačilo a nelituju...dokonce mi to i přišlo líto ☹

6. lis 2015
avatar

posílám srdíčko...

6. lis 2015
avatar

naprosto krásný fotky. Když má někdo možnost kojit, je to jistě nádhera. Bohužel nemám zkušnost, ač mám dvě děti. Ani s jedním to nevyšlo ani na jediný den. Je to ale krásný, když to jde a není to trápení.

11. lis 2015
avatar

Nádherné album 🙂 Jen víc takových fotek 🙂 Podařilo se mi nafotit krásné těhotenské kojící fotky...ať si kdo chce co chce říká, já jsem na ně hrdá 😀

12. lis 2015
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@prtika ja na ne koukala a moc se mi libi😄

12. lis 2015
avatar

Hezke, pro me vsak prilis intimni vec...🙂

12. lis 2015
avatar

@apacheee nejhezci album co jsem tu kdy videla 😵 😵

13. led 2016
avatar

Krasa!!!

13. led 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Naše svatebně kojící od Simči F., Autorka alba bude vědět🙂)

10. bře 2016
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@stannerovi tak ta je dokonalá, taky jsem od Simci chtěla kojící, ale zapomněli jsme na to 😊mohla bych ji přidat do alba?

10. bře 2016
avatar

@apacheee Určitě 🙂), my jsme jich stihli hodně,jelikož to byly jediné chvíle,kdy náš Dominik při focení s velkou ochotou spolupracoval🙂Tak třeba si to vynahradíte při focení s druhátkem🙂)Posílám ještě jednu,která je pro mě nejhezčí fotkou ze svatby🙂)

10. bře 2016
avatar

Překrásné ❤️

23. led 2019