já u lymfodrenáře nohou 🙂
17. črc 2015
já teda nekojila u lékařů ani v salonech, ale gynekolog mě vyšetřoval se synem v šátku 😀
17. črc 2015
no ja si vystrihla kojeni ve vlaku a dokonce i na hrbitove.... malej spustil takovej jecak ze nez bych dobehla do auta hned vedle plotu lec na druhe str. hrbitova, vzbudil by asi i ty neboztiky.... a tak jsem se babicce omluvila,sedla na kraj hrobecku a dala tomu malymu pavianovi najist 😉
24. črc 2015

🙂 já kojila v zubařském křesle 🙂