hmm, tak to je jedna z mála fotek, kterou bych z tohoto alba taky uvítala ve svém albu 🙂 asi se fakt objednáme na to půlroční focení s malým 🙂
28. črc 2015
hmm, tak to je jedna z mála fotek, kterou bych z tohoto alba taky uvítala ve svém albu 🙂 asi se fakt objednáme na to půlroční focení s malým 🙂
Hmmmm, já mám docela často narvaný palec od nohy v nose. To tak kouzelně nevypadá 😀