icon
20 / 100
avatar

A co chudáček maličkej ten nejstarší? Nedostane nic? 😲

21. čer 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
25. čer 2015
avatar

Třeba to mají na střídačku a mezitím se můžou přisát kamkoliv je libo. 😀

17. črc 2015
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Zrovna tahle fotka se mi taaak líbí. Tak asi mám taky mlíko na mozku dle komentářů výše 😀 😀

28. črc 2015
avatar

@zuzka84 tak v tuto chvíli skóre minimálně 14:1 - to už je k zamyšlení. 😀

29. črc 2015
avatar

@alcar , já byla vždycky jiná 😀 . Nutno ale říct, že dokud jsem tak velké dítě nekojila , tak mi to také přišlo divné, ale člověk míni a život mění , a tak pro mě má ta fotka své kouzlo 🙂

29. črc 2015
avatar

@zuzka84 jasne, ja ti to neberu. Ja kojila do 10.mesice a v dobe, vicemene nechteneho odstaveni (chtela jsem kojit do roka), mne to bylo lito. Ted s odstupem casu uz si zase rikam, ze je to dobre, ze uz nekojim a ze to slo aspon hladce. Nedovedu si predstavit tu litajici a behajici tryskomys jeste kojit. 😅

29. črc 2015
avatar

@alcar , je to nahodou hezky. Syn se odstavil sam, nedavno :D. Ale ja nikomu nic nepotrebuju dokazovat,jen ze nekdy to je jinak nez si predstavujeme a je to usmevne 🙂

29. črc 2015
avatar

uff.tak to už je moc..

5. pro 2016