icon
1 / 1
avatar

Super 😍 už mám aktivováno

14. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@chesekhake taky jsem aktivovala hned, abych nezapomněla🙂

14. srp 2020
avatar

No neneeee, a ja predevcirem platila obr nakup, plinky, kase, ovocne tycinky.. 😀 Tak nic, no.

14. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@krupka3 něco takového se mi stalo minule. Těsně o 1 den jsem to prošvihla:(

14. srp 2020
avatar

Paráda! Jedu zase do čech, tak tam vpadnu jako velká voda 😂

14. srp 2020
avatar

A když mi ten kupon přišel poštou tak předpokládám, že pouze použíji na prodejně..?

14. srp 2020