Ten je tak krásný, že bych ho na toaletě stejně nepoužila a zůstal by vystavený jako dekorace. 😂
My teď kupovali kuchyňské role s mořskou pannou 🤩
Nooo, si takhle koupím s duhou a pak mám občas na wc infarkty. 😀 Mně se moc líbily pandy. 😅
Včera jsem též koupila 😁 Miluju dm toaleťák, kuchyňské utěrky a hlavně ubrousky 😍😄
Včera jsem ho koupila 😅
Hmm, manžel miluje, když může nakupovat hromadu toaleťáku. Tohle by byl hezký dárek k narozeninám😂
Já dnes ulovila toto. Na dovolené nám něco takového vždy chybělo. https://www.dm.cz/profissimo-on-tour-snura-na-p...
Dcera dneska celou roli rozmotala, než jsem jí přišla pomoct 🤣
Kuoujeme ho už delší dobu v Německu a strašně mě štve že balonky jsou snad jen v prvních 3 rolích pak už jen mráčky😅
Ja bych kupovala barevny papir az bych brecela. Ale manzel je zastance “ocasek ke zdi” (tym A) a tim padem obrazky vzhuru nohama a ke zdi 😭😭😭



Mě je líto ty prachy za to dávat, když to stejně letí do záchoda 😁