Musím říct, že ta krabička na svačinu je super. Jen bych někdy využila ještě jednu tu dělicí přepážku, ale nahradila jsem ji kusem alobalu.
20. zář 2023
Holky a jak je to s online? Mám objednávku za 1300,- a chce to postovny, je to nad 1500,-?
20. zář 2023
20. zář 2023
Jé děkuji! Ulovit něco za 60,- co mi do částky chybí - no problemo😄
20. zář 2023

Chystáme se zítra 😁