icon
1 / 1
avatar

Chystáme se zítra 😁

20. zář 2023
avatar

Musím říct, že ta krabička na svačinu je super. Jen bych někdy využila ještě jednu tu dělicí přepážku, ale nahradila jsem ji kusem alobalu.

20. zář 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@bekinka uzij si to, pro me to bylo jak wellness 🤣

20. zář 2023
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@kexina my ji máme už pro staršího, jen v jiném designu a je fakt super 👏

20. zář 2023
avatar

@apacheee Jj, já ji někdy doplním ještě malinkou lock&lock krabičkou, ale fakt jsem mile překvapená, jak nám vyhovuje.

20. zář 2023
avatar

Holky a jak je to s online? Mám objednávku za 1300,- a chce to postovny, je to nad 1500,-?

20. zář 2023
avatar
20. zář 2023
avatar

Jé děkuji! Ulovit něco za 60,- co mi do částky chybí - no problemo😄

20. zář 2023