icon
1 / 1
avatar

Taky kupuju a jsem moc spokojená 👍

28. srp 2021
avatar

Taky občas pouziju, střídám teda různé značky ale z DM asi nejcasteji, ale zároveň čas od času použiji klasický na prázdnou myčku, holt mam necelé dvě hodiny na lince nádobí, které by jinak bylo schované v myčce

28. srp 2021
avatar

O víkendu jsem hodila čistící tabletu na dno myčky. Přišla jsem z práce a tableta ležela na myčce. Ptám se chlapa proč ji vyndal??prý ležela na dně myčky a vypadá jinak než ta mycí. Ach jooo .ale všiml si ji.bylo mu vysvětleno co to je.🤣

31. srp 2021