icon
1 / 1
avatar

My dnes Bedřichov😉

26. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@hygi a jak je tam sněhu prosimte?

26. pro 2021
avatar

@apacheee bobovali jsme u stadionu, jinak sněhu málo a bojim se,že jak se ma oteplit,bude po😔

26. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@hygi ach jo, snad brzy zase poradně nasnezi 🍀

26. pro 2021
avatar

@apacheee taky doufám

26. pro 2021