icon
1 / 1
avatar

Odkud máte prosím toho sněhuláka? Děkuji

27. lis 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ilona87 od nás z květinky🙂

27. lis 2020
avatar

@apacheee vsude7 u nás je všude nápis merry Christmas :-/

27. lis 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ilona87 to mě taky štve, ale tahle květinka je úplně skvělá, paní tam má naprosto fantastický věci, co jsem nikde jinde ani neviděla

27. lis 2020
avatar

@apacheee to se máte, tady je prd

27. lis 2020