@jako_mala_holka děkujeme ❤️
16. bře 2022
To je nádhera. ❤ Já se ,ale zeptám úplně na něco jiného. Jak jste spokojeni se školním batohem. Vybírám pro dceru a nevím jestli Step by Step Grade a nebo Beckmann.
Moc ti děkui
16. bře 2022
Jejda, už vím proč vypadáte na těch fotkách pořád tak dobře oba s manželem, děti nevyjímaje. Páč takovou fotku můžu sice nechat udělat, ale k 50tinám 🤣 ale nápad super a všem vám to tam sluší 😊
16. bře 2022
Moc děkuji ❤
16. bře 2022

To je krásné