Dekuji za rady!!tou emulzí myslis ten modrý sun dance?
Děkuji za doporučení. Po letech jsem si pripekla záda. Vlastní hlouposti, špatně jsem se namazala. 🤦♀️Ráno pro to zabehnu 😉
Na spalenou kuzi je dobry tvaroh natrit na misto
@lucas82 ano, oficiálně se to jmenuje Emulze po opalování🙂
Pouzivam panthenol od Swiss, je skvely. Do rana ani pamatka po spaleni a krasne voni. 😁 Akorat cena trochu vyssi. Diky za tip, az dojde, zkusim poridit z DM. 😊
Já jsem kupovala vždycky v DM takovou pěnu s Panthenolem, ještě loni a letos, když se malá na prvním sluníčku trochu připekla, už jsem ji hledala marně. Byla fakt super. Letos jsem tam vzala nějakou emulzi po opalování (zelený vršek), ale ta pěna byla lepší, lehce a rychle se vstřebávala. Ani na netu ji nemají
Používané chladící pěnu od panthenolu je v ledničce celé léto a pak tu modrou emulzi ta je super 😉😉😉


dekuji za info,to se hodi,urcite taky porudim potom co syn-pubertak sel sam na kopak a nakonec s popaleninama od slunicka skoncil na popaleninovem 🤐