icon
1 / 1
avatar

A já čekala soutěž na aktivní = pohyb a chtěla se zapojit se svými korona kilometry🤨🤣😅😂

11. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@stratford vidíš, to je dobrý nápad, mohli bychom udělat něco na vyhecování se🙂 Já už konečně zase o 106 makám!

11. črc 2020
avatar

@apacheee já od 27.2. Kdy nám nařídili home office, nechala jsem si doma děti a ráno než manžel odjel chodila "kolečko" 6km. Odpoledne s klukama kolo nebo chůze 5-10km. Na fyzičku bezva😅

11. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@stratford já makala i přes zimu, ale kvůli operaci s očima jsem musela měsíc vynechat a pěkně mi to chybělo. Přes léto je to taky takové náročnější, když pořád někde trajdáme, ale zase má člověk víc toho přirozeného pohybu🙂

11. črc 2020
avatar

@apacheee jaké má složení? Děti mají krom jiného abkm a já navíc mladšího kojím, takže mě to docela zaujalo

11. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@priefi 50% agávový sirup*, 48% kokosová pomazánka*, 2% vanilkový extrakt*, mořská sůl - je bez laktózy, barviv, bez kozervačních látek, vegan a bio🙂

více najdeš zde:
https://www.dm.cz/dmbio-kokosova-pomazanka-s-va...

11. črc 2020
avatar

@apacheee děkuji 😊

11. črc 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@priefi nemáš zač🙂

11. črc 2020
avatar

Ja jsem si ji koupila jako alternativu šíleně sladkého (ale výborného 🤩) kokosového krému z Lidlu a za mě teda fakt nee 😒
Vūbec to není dobrý a leží mi to tu skoro celé (a to je globálně fakt minimum věcí, co nesnim). Ale tohle prostě nedojim.
Jestli se vás tu najde víc, kterým to fakt chutná, tak se zamyslím, jestli jsem nemohla mít nějaký špatný kus..?

12. črc 2020
avatar

@dmiska a co to byl za kokosový krém z Lidlu?

13. črc 2020
avatar

@priefi měla bych ho mít u sebe na profilu. Moc toho tam nemám, tak by to mělo jít najít ;) ale maji ho jen někdy (v těch luxusních týdnech)

13. črc 2020
avatar

@dmiska děkuji, už jsem si to u Tebe vyhledala a nikdy předtím jsem si toho nevšimla 😉 škoda, že to je jen v Deluxe týdnech 😉

13. črc 2020
avatar

@dmiska Také jsem pro to nadšeně utíkala,a vůbec nic 🤷😀A to že sladké miluju!!! Jakékoliv 😀Za mě divná konzistence,i chuť...

16. črc 2020