icon
1 / 1
avatar

Už dlouho používáme máme vyzkoušený ten jejich roll-on děti se samí maznou a žádné stopy na oblečení za nás top 👍

Dnes ve 13:12
avatar

Ja si konecne koupila to kombo lojik+kremik 50.Ty jo!To je super

Dnes ve 13:21
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA
@fouskovi

Už dlouho používáme máme vyzkoušený ten jejich roll-on děti se samí maznou a žádné stopy na oblečení za nás top 👍

@fouskovi moc díky za tip, my už od Sundance máme vyzkoušených hodně produktů, ale roll on jsme ještě nezkoušeli. Musím napravit🙂

Dnes ve 13:21
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA
@hadruska

Ja si konecne koupila to kombo lojik+kremik 50.Ty jo!To je super

@hadruska jsem moc ráda, že jsi spokojená. My jsme fakt spokojení už roky

Dnes ve 13:22
avatar

Kupuji už mnoho let tuto značku opalovacích krému a jsem spokojená. Zrovna o víkendu jsem naběhla do DM a moc mě překvapilo, že mají opalovací kuličku a velký jelení luj na opalování, loni jsem tyto produkty neviděla, takže už je máme doma.

Dnes ve 14:38
avatar
@fouskovi

Už dlouho používáme máme vyzkoušený ten jejich roll-on děti se samí maznou a žádné stopy na oblečení za nás top 👍

@apacheee
@fouskovi
O variantě roll-on jsem neměla tušení...přečetla jsem si příspěvek, naťukala, objednala vyzvedla a zítra dítě vyzkouší na výletě...takže díky za typ. 👍

Dnes ve 14:51
avatar
@s222a

Kupuji už mnoho let tuto značku opalovacích krému a jsem spokojená. Zrovna o víkendu jsem naběhla do DM a moc mě překvapilo, že mají opalovací kuličku a velký jelení luj na opalování, loni jsem tyto produkty neviděla, takže už je máme doma.

@s222a Tu jsem vzala taky 🙂

Dnes v 17:38
avatar
@terdo

@apacheee
@fouskovi
O variantě roll-on jsem neměla tušení...přečetla jsem si příspěvek, naťukala, objednala vyzvedla a zítra dítě vyzkouší na výletě...takže díky za typ. 👍

@terdo nám se právě dostala kdysi náhodně do ruky a když jsem viděla že kluci hned s tím fungují a krásně se sami namažou tak kupuji jen ten vloni jel s námi i do Chorvatska

Dnes v 19:03