Ja si konecne koupila to kombo lojik+kremik 50.Ty jo!To je super
Dnes ve 13:21
Kupuji už mnoho let tuto značku opalovacích krému a jsem spokojená. Zrovna o víkendu jsem naběhla do DM a moc mě překvapilo, že mají opalovací kuličku a velký jelení luj na opalování, loni jsem tyto produkty neviděla, takže už je máme doma.
Dnes ve 14:38
Dnes ve 14:51
@terdo nám se právě dostala kdysi náhodně do ruky a když jsem viděla že kluci hned s tím fungují a krásně se sami namažou tak kupuji jen ten vloni jel s námi i do Chorvatska
Dnes v 19:03

Už dlouho používáme máme vyzkoušený ten jejich roll-on děti se samí maznou a žádné stopy na oblečení za nás top 👍