Dělám to také tak od narození druhé dcery ,teď výhoda ta starší už naši společnost extra nevyužije 😂😂😂
4. dub 2022
Taky se snažíme, aby měl každý občas jednoho z nás pro sebe. S nejstarším je to už složitější, toho času tolik nemá , tak se snažím užívat i naše cesty na ranní tréninky před školou.
4. dub 2022

Taky to tak děláme. A děti si to moc užívají 🙂